HOME  |   NIEUWS  |   PROGRAMMA  |   STARTLIJSTEN  |   UITSLAGEN  |   FOTOALBUM  |   GASTENBOEK  |   CONTACT

Startlijsten Koningsdag 2020

Standaardklasse tot 4500 kg
401 Jos de Jager Stroe International 744
402 Bertho Overeem Ede Valmet 705
403 Albert van den Bruinhorst Renswoude International 844-S
404 Tobias van den Heuvel Ederveen Valmet 505
405 Rik Brons Woudenberg International 844-S
406 Ghiel Kelderman Ede Valmet 705
407 Johan van de Haar Lunteren International 856 XL
408 Arjen Haalboom Bennekom Fiat 850 DT
409 Edwin Simonsz Ederveen  International 844-S
410 Gerold van de Haar Ederveen Case International 4240 XL 
411 Wim Budding Oud Ootmarsum International 844-S
412 Wilbert van Ginkel Bennekom Steyr 870
413 Berry van Panhuis Ermelo  International 844-S
414 Gert Nap Lunteren Case JXU 85
415 Wim van Ravenhorst Renswoude International 844-S
       
Standaardklasse tot 5500 kg
501 Kees Nijburg Lunteren Deutz 10006
502 Jacco Overeem Ede Valmet 905
503 Wesley van de Brink Kootwijkerbroek International 955
504 Ton van ede Ede Steyr 9086
505 Bart van de hoef De Klomp International 1246
506 Erik van Laar Kesteren Deutz 10006 
507 Tom Verburg Montfoort Valmet 905
508 Evert van de Scheur Rhenen Deutz-Fahr DX 4.70
509 Willem van de Hoef De Klomp International 844-S
510 Meeuwis Broekhuizen Kootwijkerbroek Lamborghini 1156 DT
511 Willem-Jan Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 6600 
512 Jacob van den Brandhof Ederveen Steyr 9094
513 Harm Jan Achterstraat Bennekom Valtra 6400
514 Woutjan Ferwerda Lunteren John Deere 6400
515 Berrian van der Wekken Speuld Deutz 8006
       
Standaardklasse tot 7000 kg
701 Hanno van Ginkel Otterlo Fendt 516
702 Gijs Westeneng Ederveen John Deere 4240 S
703 Stefan van Ede Ede Steyr 9145
704 Martijn de Bruijn Kamerik Case International 5150
705 Johan van de Haar Lunteren Fendt 514 C
706 Leendert van Pommeren Ederveen Case International 1455 XL
707 Ronald van Ede Ede Steyr 8165
708 Huibert Dorrestijn Geldermalsen International 1246
709 Albert Mulder Kootwijkerbroek Volvo BM 810
710 Wouter van Luttikhuizen Ederveen International 1246
711 Jan Brouwer Langezwaag New Holland TM 140
712 Remco van de Craats Renswoude Case International 1455 XL
713 Gerrit kampert Harskamp Fendt 614 LS
714 Peter Jochemsen Ede Case International 1255 XL
715 Frank van de Scheur Rhenen Deutz-Fahr DX 6.50
716 Henco van Hierden Uddel Fendt 512 C
       
Standaardklasse tot 9000 kg
901 Arjan van de Munt Wekerom Fendt 724
902 Mark Grootheest Wekerom New Holland T7.220
903 Gijsbert Achterstraat Bennekom Valtra 8950
904 Gert Druyff  Lunteren Case International 1455 XL
905 Janneke Kap Renswoude Fendt 816
906 Evander van Beek Lunteren Case International 1455 XL
907 Arno Kampert Harskamp Fendt 916
908 Kees Jochemsen Ede International 1455
909 Mees van Laar Barneveld Fendt 612 LSA E
910 Tom Geurtsen Ederveen John Deere 7710
911 Wouter van Donkersgoed Voorthuizen Volvo BM 814
912 Jan Willem van den Berg De Valk Fendt 615 LSA-E
913 Jeroen Hop Nijkerk Case International 1455 XL
914 Aart Pater Harskamp Fendt 614 LSA
915 Johan van Schoonhoven Lunteren Case International 7130
916 Jordy van Beek Houtdorp Fendt 612 LSA
       
Standaardklasse tot 11000 kg
101 Erwin de Kruijf Leusden Fendt 916
102 Evander van Beek Lunteren John Deere 7710
103 Gerrit Buijtenhuis Uddel Fendt 926
104 Peter Hijwegen De Glind Fendt 824
105 Jeroen Peppelenbos Nieuw-Heeten Fendt 936
106 Albert Mulder Kootwijkerbroek Fendt 822
107 Jurian Wagenaar Emst Fendt 822
108 Wouter Kempen Aarlanderveen Fendt 824
       
Sport Trucks
1 Udo Tonus Kamerik Volvo van Dijk
2 Hans Versteeg Uddel Team Versteeg
3 Willem vd Dikkenberg Renswoude Smokin' Griffin
4 Corne Segeren Made Iron Man
5 Karel Hardeman Ederveen Fury
6 Henk van Ginkel Scherpenzeel Bad Bull
7 Pieter Bos Ederveen P. Bos veevoeders
8 Jaco Mol Nieuwenhoorn Shave Power
9 Corne Hardeman Woudenberg Dark Rumble
10 Gerrit Geluk Dodewaard Van Dodeweerd
       
Standaard XL tot 8000 kg
1 Aalt Jan Holstege Doornspijk Power Deere
2 Albert van de Worp Wezep Red Horse
3 Bas van Zanten Kamerik The Beast
4 Rick van den Brink Putten Field Warrior
5 Pedro Zandbergen Oldebroek Magnum
6 Rick van Ravenhorst Renswoude Red Crow
7 Manuel Herijgers Zundert Herijgers
8 Ronald Langebeeke Gapinge Scandinavian Style
9 Jacob Jan Groenenboom Klaaswaal Fiascopower
10 Dennis van der Grift Renswoude Cowboy Johnie
11 Stefan Jongenelen Sprundel Jongenelen
       
Sportklasse tot 2500 kg
1 Wouter van Eijden Schalkwijk De Landini
2 Aart de With Hagestein Little Red Poison
3 Jelle van de Rijt Venhorst Red Passion
4 Steven van Ede Renswoude Adriaan
5 Jeroen van Schaik Woerden Calimero
6 Herman de Leeuw Hoogblokland After Shock
7 Eddie Crum Lienden Green & Yellow
8 Rinie van Dijk Harskamp De Blauwe Stier
9 Menno Wennekers Aalsmeer Wennekers
10 Rene Vliek Putten Rednix
11 Teunis van Stempvoort Ede Rocky
12 Gosse Koerts Kornhorn Starfire
13 Wilco van den Brandhof Renswoude Small Bassie
14 John Klarenbeek Barneveld Bad Medicine
15 Gerard van Laar Achterberg Green Warrior II
       
Sportklasse tot 4500 kg
1 Gert-Jan Schuit Putten Green Lightning
2 Henri van Roselaar Putten Blue Force
3 Wouter Peelen Harskamp Blue Risk
4 Robert de Kreij Hoornaar De Blauwe Kreij
5 Dennis Stroobosscher GRYPSKERK De Groene Buffel
6 Gerlant Mouw Speuld Hot Pepper
7 Michel de Kreij Hoogblokland Baby Kreij
8 Cor Braakman Laren (Gld) Red Expectation
9 Mark Hendriks Elsendorp MTX
10 Jan Roseboom Ede Passion for Power
11 Hans van Dijk Zeeland Van Dijk
12 Henk Ridder Oldekerk Bull's Eye
13 Mathijs Bouw Barneveld Red Explosion
14 Ben Slijkhuis Garderen Old Green Worker
15 Nico Drost Kootwijkerbroek DieselDrost
16 Dik van Veldhuizen Ede Secret Power
       
Supersportklasse tot 3400 kg
1 Pieter van Moort Nunspeet Golden Eagle
2 Arno Wennekers Lisserbroek Moody Blue
3 Eibert Smit Nunspeet Red Pearl
4 Arjen de Beer Oudenbosch De Beer
5 Nick Rasenberg Wagenberg Swedish Legend
6 Henk Donkersteeg Kootwijkerbroek Forever Blue
7 Jan Willem Donk Hoornaar Working Power
8 Richard Luesink Halle Bieshorst Power
9 Henri Tuenter Terborg 4rus
10 Richard Sprenkels Klein Zundert Sprenkels
11 Albert Kin Staphorst Dancing on Wheels
12 Evert Jan Hendriks Beemte Broekland Forza Fiat
13 Bart Weterings Lage Zwaluwe Common Ryth'm
       
Supersportklasse tot 3600 kg 
1 Rinie Overeem EDE De Groene Aardbei
2 Peter Botermans Steenbergen Revolution
3 Peter de Hond Oud-Vossemeer Blue Brother
4 Reinier Sundermeyer Voorst Proud Eagle
5 Theo Pellegrom Meteren Greenstar
6 Stef Buiks Rijsbergen Buiks
7 Johan Muller Halsteren Blue Tiger
8 Joan de Visser Aagtekerke The Red Bunny
9 Arjo Hardeman Ederveen Six Fighter
10 Jan Geertse Vrouwenpolder Builders Toy
11 Jos Konijn Lunteren Bad Romance
12 Roel Janssen Ysselsteyn Belazerus 3 Big Toy
13 Albert Drost Harskamp Dynamite
14 Evert Mouw Garderen Simpson
       
Supersportklasse tot 4500 kg
1 Arjan Bloemert Punthorst Up and Down
2 Gerard Hopmans Wouw Black Magic
3 Gerard Hofstede Staphorst Van Stappust
4 Laurens den Boer Molenaarsgraaf Simply Green
5 Wilco van Laar Overberg Great Experience
6 Jurrien van de Geer Overberg Secret of the Valley
7 Henri Versluis Zijderveld Red Impact
8 Erik Peeters Hoeven Peeters
9 Gerrit Bisschop Rouveen Steel to Steal
10 Gerard Sikes Ysselstein White Shadow
11 Jan Overeem Ede The Mystery
12 Henk Westerink Oldebroek MeterVreter
13 Arrie van de Lagemaat Lunteren Wild Pirate
14 Laurens van Vuuren H'veld Giessendam Red Dream

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Webdesign: WebThisSign - Barneveld    CMS: BeheerDeSite.nl

SUB-SPONSORS:






SPONSORS: