HOME  |   NIEUWS  |   PROGRAMMA  |   STARTLIJSTEN  |   UITSLAGEN  |   FOTOALBUM  |   GASTENBOEK  |   CONTACT

Startlijsten Nederlands Kampioenschap

Vrijdag 13 september

  

Standaardklasse tot 4500 kg:
401 Henk van Steenbeek Harskamp  Fendt 105
402 Gert Nap Lunteren Case JXU 85
403 Wilbert van Ginkel Bennekom Steyr 870
404 Edwin Simonsz Ederveen  International 844-S
405 Johan van de Haar Lunteren International 856 XL
406 Albert van den Bruinhorst Renswoude International 844-S
407 Ghiel Kelderman Ede Valmet 705
408 Gert van Laar Kesteren Deutz 10006 
409 Tobias van den Heuvel Ederveen  Valmet 505
410 Arjen Haalboom Bennekom Fiat 850 DT
       
Standaardklasse tot 5500 kg
501 Evert jan van der wekken  Speuld Deutz 8006
502 Jasper Peelen Harskamp Case International 1255 XL
503 Kees van Harten Barneveld Steyr 9094
504 Willem van de Hoef De Klomp International 844-S
505 Woutjan Ferwerda Lunteren John Deere 6400
506 Peter Jochemsen Ede International 1046 
507 Ronald van Ede Ede Steyr 8120
508 Peter van de Vendel Veenendaal Valmet 805
509 Jacob van den Brandhof Ederveen Steyr 9094
       
Standaardklasse tot 7000 kg
701 Gerrit Kampert Harskamp Fendt 614 LS
702 Hanno van Ginkel Otterlo Fendt 516
703 Harm Jan Achterstraat Bennekom Valtra N141
704 Hendrik Jan van de Kaa Renswoude Case International 1455 XL
705 Stefan van Ede Ede Steyr 9145
706 Bert van den Brink Barneveld International 1246
707 Albert Mulder Kootwijkerbroek Volvo BM 810
708 Remco van de Craats Renswoude Case International 1455 XL
709 Wouter van Luttikhuizen Ederveen International 1246
710 Alfred Hazeleger Renswoude Case International 1455 XL
       
Standaardklasse tot 9000 kg
901 Arjan van de Munt Wekerom Fendt 724
902 Gijsbert Achterstraat Bennekom Valtra 8950
903 Jan Willem van den Berg De Valk Fendt 615 LSA-E
904 Johan van Schoonhoven Lunteren Case International 7130
905 Mees van Laar Barneveld Fendt 614 LSA
906 Gert Druyff  Lunteren Case International 1455 XL
907 Arno Kampert Harskamp Fendt 916
908 Bart van Dijk Terschuur Massey Ferguson 6480
909 Aart Pater Harskamp Fendt 614 LSA
910 Mark Grootheest Wekerom New Holland T7.220
911 Leendert van Pommeren Ederveen Case International 1455 XL
       
Standaardklasse tot 11000 kg
101 Gerrit Buijtenhuis Uddel Fendt 926
102 Jeroen Peppelenbos Nieuw-Heeten Same Diamond 265
103 Jonathan vd Hardenberg Elspeet Fendt 828
104 Thomas Rodijk Nieuw-Heeten Valtra S230
105 Mitchel Brugman Balkbrug Fendt 936
106 Bart van Roemburg Kortenhoef John Deere 7930
107 Arjan van Dijk Terschuur Ford 8870
108 Erwin de Kruijf Leusden Fendt 916
109 Arne Waninge Fluitenberg Fendt 926
110 Pim van der Post Ter Aar Fendt 926
       
Standaard XL Trucks (NK)
1 Martin van de Zandschulp Renswoude Scania 143H / Little Rumble
2 Jacco Mostert Lunteren Bramos Repair
3 Maurice de Kruif  Kootwijkerbroek Scania P92
4 Niels de Ruiter Putten St van den Brink
5 Joost van Dam Dodewaard Black Fiber Dodewaard
       
Sport Trucks (NK)
1 Jan van Bentum Voorthuizen Van Bentum
2 Corne Segeren Made Iron Man
3 Jaco Mol Nieuwenhoorn Shave Power
4 Willem van den Dikkenberg Renswoude Smokin' Griffin
5 Hans Versteeg Uddel Team Versteeg Uddel
6 Henk van Ginkel Scherpenzeel Bad Bull
7 Raymond van Schuppen Dodewaard Double Trouble
8 Dirko Bos Ederveen P. Bos veevoeders
       
Supersport Trucks (NK)
1 Peter van den Akker Heesch White Horse IX
2 Mauritz Jordaan Kesteren Dark Tornado
3 Herman de Heus Maarsbergen TV Kar
4 Bram van Tuijl Gameren Blue Legend
5 Arjan Appeldoorn Scherpenzeel Vdb Staalbouw
6 Jan Willem van Spijker Kampen Trek Mack
7 Gerrit van Vlastuin Lunteren Van Vlastuin Agro
8 Martijn de Bekker Esch De Manne van Janne 2
9 Jos Rietveld Oosterhout Iron Horse
10 Erwin Willemsen Harskamp Volvo FH16 Harskamp
11 Thijn van der Heijden Uden IVS RhinoRocket
12 Carola de Heus Maarsbergen Van Heugten Transport

 

 

 

Zaterdag 14 september

  

Standaardklasse tot 2500 kg (NK)
201 Gerco van de Visch Nijkerkerveen Massey Ferguson 135
202 Willem van de Hoef De Klomp International 833
203 Ruben Hofman Hazerswoude-Dorp David Brown 990
204 Mary van Santen Opijnen Massey Ferguson 165
205 Hendrik Compagner Staphorst Massey Ferguson 65
206 Gert Hof Balkbrug White Oliver 562 
207 Willeke Kornet Everdingen Massey Ferguson 158
208 Jeroen Peppelenbos Nieuw-Heeten Same Minitaurus 60
       
Standaardklasse tot 3500 kg (NK)
301 Klaas Kooiker Staphorst International 844-S
302 Jacoline van Schaik Zegveld International 844-S
303 Corrina de With Hagestein Massey Ferguson 178
304 Pascal den Hartog Leerdam Ford 4000
305 André van Keulen Everdingen Massey Ferguson 188
306 Alice Hijwegen Nijkerkerveen Ford 5600
307 Arno van Schajik Waarder International 844-S
308 Wouter van der Horst Montfoort International 844-S
309 Klaas Jan Krale Staphorst International 844-S
310 Wesley de With Hagestein Massey Ferguson 1080
311 Irene van der Schaaf Scharendijke Deutz 6206
       
Standaardklasse tot 4500 kg (NK)
401 Pieter de With Hagestein Massey Ferguson 1080
402 Peter van Etten Sprang-Capelle International 844-S
403 Harm Mulder Staphorst International 1046 
404 Nummer 1 Vrijdagavond Wekerom
405 Bertho Overeem Ede Valmet 705
406 William van Helten Geldermalsen Massey Ferguson 1080
407 Anna Michielsen Aagtekerke International 1046
408 Chiel Kemperman Beek Fendt 610 S
409 Berry van Panhuis Ermelo  International 844-S
410 Jelle Boom Lexmond David Brown 1410
411 Jacob Bloemert Staphorst John Deere 3040
412 Henri de Groot Gorinchem Massey Ferguson 399
413 Pieter Bruinsma Oudemirdum International 1046 
414 Roy Huijbregts Rijsbergen Steyr 1108
415 Jan Ponstein Doornspijk Massey Ferguson 1080 
416 Gerrit van Schaik Zegveld International 1046
417 Jelte Klein Wentink Halle Fortschritt ZT 304
418 Gilbert de Visser Domburg International 844-SB
       
Standaardklasse tot 5500 kg (NK)
501 Jacco Overeem Ede Valmet 905
502 Gert de Jong Leerbroek International 1056 XL
503 Dirk de Leeuw Culemborg Case International 1494 
504 Arjan Hak Ameide Deutz DX 110
505 Ronald van Ede Ede Steyr 9086
506 Jan-Willem de Visser Aagtekerke International 1246
507 Pieter de With Vianen Massey Ferguson 1130
508 Hans van Leeuwen Koudekerk aan den Rijn John Deere 3650
509 Fas de Groot Leerbroek International 1046
510 Wilco de Jong Leerbroek Case International 1056XL
511 Roelof Mulder Rouveen International 1246
512 Ali van Soeren Nijkerkerveen Ford 8210
513 Nummer 1 Vrijdagavond Wekerom
514 Wesley de With Hagestein Massey Ferguson 1080-4
515 Tom Verburg Montfoort Valmet 905
516 Harm Jan Achterstraat Bennekom Valtra 6400
       
Standaardklasse tot 7000 kg (NK)
701 Wouter van der Horst Montfoort International 1246
702 Peter Jochemsen Ede Case International 1255 XL
703 Herralt Huisman  Garderen  International 1255
704 Joard Janse Arnemuiden  Case International 1455 XL
705 Martijn de Bruijn Kamerik Case International 5150
706 Jan Gerritsen Leerdam Case MX 135
707 Henco van Hierden Uddel Fendt 512 C
708 Nummer 1 Vrijdagavond Wekerom
709 Martijn van Zessen Hei- en Boeicop International 1246
710 Inge Jochems Zundert International 1455 XL
711 Arco den Hartog Lexmond Deutz 13006 special
712 Arno van Laar Ederveen John Deere 4240 S
713 Henrianne Hijwegen Nijkerkerveen New Holland 8560
714 Gerard Mulder Punthorst Fendt 612 LSA
715 Jacoline van Schaik Zegveld Case International 1455 XL
716 Ricardo Modder Woerden Case International 1455 XL
717 Johan de Jong  Hei- en Boeicop  Case International 1255 XL
718 Johan van de Haar Lunteren Fendt 514 C
       
Standaardklasse tot 9000 kg (NK)
901 Jordy van Beek Houtdorp Fendt 612 LSA
902 Arne van den Oever Nieuw-Lekkerland Fendt 820
903 Dirk-Jan Lagerweij Dodewaard International 1455 XL
904 Arnoud Huisman Staphorst Fendt 614 LSA
905 Nico den Hartog Schoonrewoerd Ford TW-25
906 Evander van Beek Lunteren Case International 1455 XL
907 Walter Smit Haastrecht Fendt 615 LSA-E
908 Wouter van Donkersgoed Voorthuizen Volvo BM 814
909 Erik van de Lagemaat Voorthuizen Massey Ferguson 8160
910 Cees de Jong Nieuw-Lekkerland Fendt 615 LSA
911 Bart Arts Rijkevoort Fendt 614 LSA-E
912 Anthonie Langebeeke Serooskerke Fendt 724
913 Jeroen Hop Nijkerk Case International 1455 XL
914 Niels van Bezooijen Lexmond Fendt 818
915 Nummer 1 Vrijdagavond Wekerom
916 Peter Kastelein  Zegveld  Steyr 9145
917 Kees Besems Dussen Case International 1455 XL
918 Kees Jochemsen Ede International 1455
       
Standaardklasse tot 11000 kg (NK)
101 Evert Kraaij Nijkerk Case International 7250
102 Hans Versteeg Uddel Fendt 930
103 Bert Kok Lexmond New Holland TG 230
104 Tom Geurtsen Ederveen John Deere 7710
105 Edwin van der Tang Hazerswoude-Dorp Fendt 930
106 Joost Hak Meeuwen John Deere 7710
107 Nummer 1 Vrijdagavond Wekerom
108 Peter Hijwegen De Glind Fendt 824
109 Wouter Kempen Aarlanderveen Fendt 824
110 Pieter Boogaard Middelburg Deutz-Fahr AgroStar 6.81
111 Hanco Kok Lexmond New Holland 8970
112 Arnoud Sterk Lexmond Fendt 824
113 Evander van Beek Lunteren John Deere 7710
       
Standaard XL tot 8000 kg (NK)
1 Ronald Langebeeke Gapinge Scandinavian Style
2 Aalt Jan Holstege Doornspijk Power Deere
3 Mathijs Heijmans Dussen Snotneus XL
4 Miko ten Hoor Waskemeer Sterke Jerke
5 Pedro Zandbergen Oldebroek Magnum
6 Bas van Zanten Kamerik The Beast
7 Jacob Jan Groenenboom Klaaswaal Fiascopower
8 Rick van Ravenhorst Renswoude Red Crow
       
Sportklasse tot 2500 kg (NK)
1 Jelle van de Rijt Venhorst Red Passion
2 Henk Huisman Harskamp De Blauwe Stier
3 Bertijn Vliek Putten Rednix
4 Jeroen van Schaik Woerden Calimero
5 Teunis van Stempvoort Ede Rocky
6 Aart de With Hagestein Little Red Poison
7 Gerard van Laar Achterberg Green Warrior II
8 Gosse Koerts Kornhorn Starfire
9 Menno Wennekers Aalsmeer Wennekers
10 Gerrit Crum Lienden Green & Yellow
       
Sportklasse tot 4500 kg (NK)
1 Henk Ridder Oldekerk Bull's Eye
2 Henri van Roselaar Putten Blue Force
3 Robert de Kreij Hoornaar De Blauwe Kreij
4 Rolf Bouwmans Elsendorp MTX
5 Johan van de Westeringh Achterberg True Power
6 Wouter Peelen Harskamp Blue Risk
7 Erik Zoer Augustinusga Waldbroezer 2.0
8 Hans van Dijk Zeeland Van Dijk
9 Gert-Jan Schuit Hoevelaken Green Lightning
10 Michel de Kreij Hoogblokland Baby Kreij
11 Frits Enserink Laren (Gld) Red Expectation
       
Supersportklasse tot 3400 kg (NK)
1 Henri Tuenter Terborg 4rus
2 Richard Sprenkels Klein Zundert Sprenkels
3 Jeroen Bouwmeester Beemte Broekland Forza Fiat
4 Richard Luesink Halle Bieshorst Power
5 Nick Rasenberg Made Swedish Legend
6 Arno Wennekers Lisserbroek Moody Blue
7 Albert Kin Staphorst Dancing on Wheels (Rel.)
8 Henk Donkersteeg Kootwijkerbroek Forever Blue
9 Wichert Koers Oosterwolde  Flying Bull
10 Gerbrand Roelofsen Harskamp Red Pearl
11 Arjen de Beer Oudenbosch De Beer
12 Pieter van Moort Nunspeet Golden Eagle
       
Supersportklasse tot 3600 kg (NK)
1 Arjan Muller Halsteren Blue Tiger
2 Reinier Sundermeyer Voorst Proud Eagle
3 Rinie Overeem Ede  De Groene Aardbei
4 Jos Konijn Lunteren Bad Romance
5 Barry de Hond Oud-Vossemeer Blue Brother
6 Arjo Hardeman Ederveen Six Fighter
7 Roel Janssen Ysselsteyn Belazerus 3 Big Toy
8 Harm Grievink Winterswijk Red Rhino
9 Stefan Louwerse Vrouwenpolder Builders Toy
10 Peter Botermans Steenbergen Revolution
11 Stef Buiks Rijsbergen Buiks
12 Dennis Mourik Meteren Greenstar
13 Joan de Visser Aagtekerke The Red Bunny
       
Supersportklasse tot 4500 kg (NK)
1 Gerard Hofstede Staphorst Van Stappust
2 Eddie van Eekelen Hoeven Peeters
3 Jan Willem van Putten Oosterwolde GLD MeterVreter
4 Gerrit Bisschop Rouveen Steel to Steal
5 Gerard Hopmans Wouw Black Magic
6 Laurens den Boer Molenaarsgraaf Simply Green
7 Wilco van Laar Overberg Great Experience
8 Geert de Heus Overberg Secret of the Valley
9 Henri Versluis Zijderveld Red Impact
10 Arjan Bloemert Punthorst Up and Down
11 Martien van den Berg Lunteren The Mystery
12 Gerard Sikes Ysselstein  White Shadow

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Webdesign: WebThisSign - Barneveld    CMS: BeheerDeSite.nl

SUB-SPONSORS:






SPONSORS: